بازدید دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز: دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور در جریان سفر به استان یزد از مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر صدوقی بازدید کرد
دکتر امید: رویکرد دانشگاه کمک به مراکز در جهت رشد وشکوفایی/ از موازی کاری و صدور مجوز برای تاسیس مراکز جدید با ماموریت یکسان جلوگیری خواهد شد.

دکتر امید در بازدید از مرکز علمی کاربردی فرهگ و هنر صدوقی گفت: با توجه به پتانسیلی که در این شهر در زمینه فرهنگ و هنر وجود دارد این مرکز باید با دید بلند مدت و افزایش کیفیت آموزش توسعه رشته ها و مقاطع تحصیلی خود را در دستور کار قرار دهد. میزان جذب دانشجو در شروع کار این مرکز نشان از وجود بازار کار رشته های مرکز و علاقه مندی جوانان به این مرکز دارد رویکرد این دانشگاه کمک به مراکز در جهت رشد و شکوفایی است و در این راستا از موازی کاری و صدور مجوز برای تاسیس مراکز دیگر با ماموریت یکسان جلوگیری خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : ما در دانشگاه علمی کاربردی به دنبال تربیت نیروی کار برای دستگاه های دولتی نیستیم  ما به دنبال ایجاد و توسعه رشته های هستیم که نیاز بازار کار را برطرف کند و دانشجو پس از فارغ التحصیلی بتواند در رشته خود در بازار زمینه درآمد برای خود و سایرین را فراهم کند در واقع ما به دنبال رشته و دانشجوی کار آفرین هستیم .

 دکتر امید سپس در معیت دکتر احمدی رئیس واحد استان و مهندس حیدری معاون علمی واحد استان از امکانات این مجموعه آموزشی بازدید و با کارکنان به گفتگو پرداختند.