فراخوان دومین جشنواره فصلی رسانه‌های یزد

دومین جشنواره فصلی رسانه‌های استان یزد در سه بخش اصلی، ویژه و جایزه فصل، از سوی خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز ، مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد گفت: فراخوان دومین جشنواره فصلی رسانه‌های استان یزد با محوریت مطبوعات محلی، سرپرستی‌های استانی، پایگاه‌های خبری و نمایندگی خبرگزاری‌های استان منتشر شد.
فرزاد فیضی افزود: دومین جشنواره فصلی رسانه‌های استان یزد در سه بخش اصلی، ویژه و جایزه فصل، از سوی خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد برگزار می‌شود.فراخوان دومین جشنواره فصلی رسانه‌های یزد
وی ادامه داد: بخش اصلی این جشنواره، شامل سرمقاله و یادداشت، عکس، گزارش، مصاحبه و اینفوگرافی است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود که از اول فروردین تا ۳۱ خرداد ۹۹ تولید شده را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد گفت: در بخش ویژه این جشنواره سه محور جهش تولیدی و رسانه، سرمایه‌گذاری در شهر میراث جهانی و توسعه فناوری‌های نوین در ساخت و ساز در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند به نگارش و ارسال آثار در این حوزه بپردازند.
فیضی افزود: جایزه فصل این جشنواره هم با موضوع آگاهی بخشی در موضوع ویروس کرونا است که در این حوزه آثار تولیدی از اول اسفند ۹۸ تا ۳۱ خرداد ۹۹ قابل پذیرش است.
وی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد از طریق آدرس yazd.pressfestival.ir ارسال کنند.