برگزاری اولین المپیاد مهارتی دانشجویان مراکز علمی کاربردی سراسر کشور

برگزاری اولین المپیاد مهارتی دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور با محوریت گام دوم دانشگاه

به گزارش روابط عمومی مرکز، اولین المپیاد مهارتی دانشجویان مراکز علمی کاربردی سراسر کشور با محوریت گام دوم دانشگاه، توسعه کیفی هدفمند و گسترش فرهنگ مهارتی در رشته های فناوری اطلاعات، ماشین ابزار و گرافیک به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی برگزار خواهد شد با توجه به آغاز فرایند اجرایی المپیاد، موارد و نکات مهم اجرایی برگزاری مسابقات به شرح ذیل اعلام می گردد.

۱- المپیاد مهارتی در دو مرحله استانی (بصورت کتبی) و مرحله کشوری (بصورت عملی) برگزار خواهد شد.

۲- دانشجویان باید جهت ثبت نام به سایت http://olympiad.uast.ir مراجعه و کد رهگیری خود را دریافت نمایند.

۳- مرحله استانی بصورت آزمون کتبی و آنلاین در بهمن ماه ۱۳۹۸ بصورت سراسری برگزار می شود(زمان دقیق آزمون متعاقبا اعلام و منابع آزمون کتبی در هر یک از رشته ها در سایت مسابقات بارگذاری خواهد شد).

۴- دانشجویانی که بیشترین نمره را از آزمون کتبی در هر استان کسب نمایند در صورت کسب حد نصاب به مسابقات کشور راه پیدا خواهند کرد ( به علت محدودیت پذیرش در هر رشته، از هر استان در هر رشته فقط یک نفر به مرحله کشوری راه پیدا میکند).

۵- مرحله کشوری بصورت عملی و به مدت ۲ روز به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی در اسفندماه جاری برگزار خواهد شد.

۶- در مرحله کشوری دانشجویان با انجام پروژه ای که توسط کمیته علمی همزمان با افتتاحیه اعلام خواهد شد به مدت ۲ روز به رقابت می پردازند.

۷- دانشجویان رقابت کننده در دو رشته گرافیک و فناوری اطلاعات باید لب تاپ استاندارد مسابقات را به همراه خود در مسابقات داشته باشند.

۸- پوستر و آئین نامه المپیاد متعاقبا اعلام خواهد شد.

ضمنا دانشجویان عزیز در صورت داشتن ابهام می توانند در ساعات اداری با آقای صفاری(۰۹۳۷۷۴۳۰۲۹۹) تماس حاصل فرمایند.