اولین جلسه هماهنگی رویداد شتاب طلا در مرکز برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی استارت آپ(رویداد شتاب) طلا با حضور آقای دکتر موسی زاده مدیرکل دفتر امور پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در محل این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ؛ در این جلسه که با حضور مسئولان و کارشناسان شرکت شهرک های صنعتی،خوشه طلا وابسته به شرکت شهرک ها ، اتحادیه طلا و جواهر استان و مسئول پژوهشی واحد استانی به میزبانی مرکز علمی کاربردی فرهنگ وهنر صدوقی برگزار شد در ابتدا دکتر رحیمی ضمن خوشامدگویی و خیرمقدم به حاضران به موضوع اهمیت زنجیره تامین طلا و زیورآلات در استان به عنوان یکی از مهمترین استانهای کشور در این زمینه اشاره کرد و با اعلام آمادگی در جهت برگزاری اولین رویداد شتاب طلا در سال آینده خواستار هماهنگی و همکاری تمام مسئولین و اقشار مربوط به این صنعت در جهت برگزاری هر چه بهتر این رویداد شد.

وی افزود : هدف نهایی از این رویداد شتاب ایجاد شغل و کارآفرینی در یکی از پتانسیل های بالقوه کشور و استان است تا بتوان با جمع آوری ایده جوانان و دانشجویان علاقمند و مستعد، راه همواری برای تجاری نمودن ایده ها و اتصال به بخش صنعت نمود.

در ادامه آقای دکتر موسی زاده به توضیح چگونگی برگزاری استارت آپ های مختلف توسط دانشگاه جامع در سطح کشور پرداخت و به چند مورد از مواردی که می توان در برگزاری هرچه بهتر این رویداد شتاپ منجر شود مانند نوآوری در طلا (چگونه میتوان ارزش طلا را افزایش داد)، شناسایی و توانمند سازی ایده های برتر اشاره نمود.

دکتر موسی زاده تصریح کرد : به منظور برگزاری هرچه بهتر این استارت آپ ستاد مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور حمایت های لازم را در این خصوص انجام خواهد داد.

در ادامه کارشناسان در خصوص محورهای استارت آپ ، زمان برگزاری، جذب حمایت های استانی ، بخش های برگزاری و موانع و مشکلات این رویداد شتاب به بحث و تبادل نظر پرداختند.