پویش هر خانه یک حسینیه در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، حجت الاسلام والمسلمین رمضانی معاون فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی، از برگزاری پویش هرخانه یک حسینیه در ایام ماه محرم و صفر در این دانشگاه خبر داد.

معاون فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: شرکت کنندگان می بایست در خانه خود فضای حسینیه ایجاد و برنامه روضه خوانی برگزار کنند، سپس فیلم و یا کلیپ روضه خوانده شده در فضای حسینیه منزل را با مدت زمان حداکثر ۳ الی ۵ دقیقه به آدرس ایمیل nahadjame@uast.ac.ir ارسال کنند.

وی گفت: شرکت کنندگان می بایست اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و اطلاعات شغلی و برای دانشجویان اطلاعات دانشگاهی و شماره دانشجویی و همچنین نام استان خود را حتما در ایمیل ارسالی ذکر کنند.

حجت الاسلام والمسلمین رمضانی بیان کرد: همه اساتید، دانشجویان،کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسر کشور می توانند در این پویش شرکت کنند و مهلت ارسال آثار تا بیست و ششم مهرماه  سالجاری است. وی در پایان عنوان کرد: به شرکت کنندگان در پویش هر خانه، یک حسینیه، به قید قرعه جوایزی اهداء خواهد شد.