افزایش ظرفیت پذیرش مراکز برتر دانشگاه جامع علمی کاربردی

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: ظرفیت پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی مراکز برتر دانشگاه جامع علمی کاربردی افزایش یافت.

به گزارش دانشگاه علمی کاربردی علم و هنر یزد و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محسن محمدزاده از افزایش ظرفیت پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی مهرماه ۹۸ این دانشگاه خبر داد.

وی گفت: ظرفیت پذیرش ۶۸۱ کدرشته‌محل‌ مراکز آموزشی برتر علمی کاربردی در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) مهرماه سال ۱۳۹۸ افزایش یافت.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و در راستای حمایت از مراکز برتر علمی کاربردی، که در فرآیند ارزیابی و سطح‌بندی به عنوان «مراکز برتر» دست یافته‌اند، در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) مهرماه سال ۱۳۹۸، به ۱۰ مرکز برتر کشوری ۲۵ درصد و به ۲۶ مرکز برتر استانی ۲۰ درصد و به مراکزی که در ۲ سال متوالی در سطح دو قرار داشتند ۱۰ درصد افزایش ظرفیت اختصاص داده شد و در مجموع ظرفیت پذیرش ۶۸۱ کدرشته‌محل این مراکز افزایش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید